TR EN RU

YKB MESAJI

 

Mim Mühendislik olarak vizyonumuz doğrultusunda, geleceğe yatırım yapma anlayışıyla ve kaliteli hizmet prensibinden taviz vermeden çalışmaktayız.

Mim Mühendislik son teknolojiye sahip CNC tezgâhları ile tünel kemer kalıp ve çelik yapı elemanları üretim kapasitesini aylık 4.500 Tonun üzerine çıkmıştır. Maliyetlerimizde sağlanan azalmanın müşterilere yansıtılması şirket kârlılığının yanı sıra müşteri memnuniyetinin de artmasını sağlamıştır. Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyetle rekabetçi pazara sunmak gerektiğinin bilincindeyiz.

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleyen, bilgi, özveri ve eğitime dayalı altyapımızla araştıran, geliştiren, üreten, çalışanlarına fırsat veren, destekleyen MİM Mühendislik Türkiye’nin lider Tünel kemer kalıp ve çelik yapı elemanları imalatçılarından birisidir. Geçmiş yıllarda ve şu anda taahhüt ettiği işlerdeki başarıları MİM Mühendislik adını tercih edilen firmalar listesine yazdırmıştır. MİM Mühendislik ortak ve yöneticileri ilerlemenin; özverili çalışılarak, yatırımların kapasite ve kalite artırıcı yönde yapılması ile olacağına inanmaktadır.

Kalite politikamızı taviz vermeden uygulamaktayız. Tüm çalışanların eğitimini sürekli hale getirmek, eğitim programlarını düzenlemek ve istikrarını korumak ana hedefimizdir. En önemli öz kaynağımız olan çalışanlarımız, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği şartlarına uygun olarak sürekli iyileşme bilincinde çalışmaktadır. Kalitenin sürekli olmasını sağlayarak, müşteri tatmini ve isteği doğrultusunda uygun ürünü gerçekleştirmek ve zamanında teslim etmek tüm çalışanlarımız ile birlikte ilk hedefimizdir.

Bugüne kadar ortaya çıkan tüm başarıların yaratıcısı Mim Mühendislik ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla,

Ahmet Şuyun
Makina Mühendisi
Yönetim Kurulu Başkanı