TR EN RU

ÇELİK KONSTRÜKSİYON


Mim Mühendislik bugün her biri alanlarında uzman, yönetici, mühendis, formen ve işçi kadrosu ile çalışmaktadır. Sahip olduğu geniş makina - ekipman parkı ile yurtiçi ve yurtdışında büyük altyapı ve üstyapı projelerini gerçekleştirebilecek düzeyde bilgi ve tecrübeye sahiptir.

 

Hammadde stoklarimiza girmeden kalite ölçümleri yapilarak kayit altina alinmakta ve ISO 9001 standartlarına uygun olarak izlenebilirliği sağlanmaktadır.

 

Imalat hazirlik ünitemiz mevcut tezgahlarimiz ile her türlü sac ve profil malzeme işleyebilme kabiliyetine sahiptir.

 

Proje ekibimiz, projenin tasarımı ve tasarlanan projenin uygulamaya konulmasına kadar profesyonel bir yaklaşımla, son teknoloji ve statik yaklaşımları içeren bilgisayar programları ile çalışmaktadır. Projeler “projeyi yapan kişilerin dışında kontrolünün yapılması” esasına dayanarak, onay sonrasında uygulamaya konulmaktadır. Deneyimli teknik kadrosu ve sertifikalı kaynakçılarıyla yapılan imalatlar, hammaddenin mukavemeti için gerekli kimyasal özelliklere zarar vermeyen, gaz altı kaynak, tozaltı kaynak ve CNC teknolojisi kullanılarak hatasız yapılmaktadır.


Kalite kontrol birimi mevcut imalat resimlerine ve imalat yöntemine göre ürünün doğruluğunu kontrol etmekte ve ürünün herhangi bir aşamada uygunsuzluk taşıması durumunda ilgili birime raporlayarak uygunsuzluk nedenini araştırmaktadır.

 

Imalatta kullanilan kaynak yöntemleri daha önce hazirlanan kaynak prosedürleri çerçevesinde; EN, AWS ve ASME standartlarına göre sertifikalandırılmış kaynakçılarımız ile uygulanmaktadır.